| cristina1999 a întrebat:

Care este cel mai apropiat magazin Carrefour pentru mine daca locuiesc la Morarilor?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil cel de la Piata Unirii (ai tramvai direct, 14 sau 55).

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Dar Cora ce are este mult mai aproape de tine decît carrefour, şi găseşti şi mai multe lucruri frumoase la promoţie, carrefour mi se pare departe. Cora ştii de ce revii, este sloganul lor, şi nu degeaba îl au.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sau Colentina, care nefiind in centru e si mai mare. Nu stiu mijloacele de transport, dar erau niste autobuze pe Fundeni.