| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu.Am o intrebare pentru cei care locuiesc in Iasi. Unde pot gasi o orga? La ce magazin? In carrefour nu este: Si cam cat costa?

2 răspunsuri:
| nicko a răspuns:

La magazinul muzica pe strada Ipsilanti, in spatele Mitropoliei.Cat costa nu stiu sa iti spun depinde de care. Uita-te pe net ca nu cred ca difera preturile asa mult.Si am impresia ca mai este un magazin undeva pe 7 noiembrie dar nu stiu exact.Pe Independentei, mai sus de Octav Bancila este tot un magazin de muzica M&C parca, s-ar putea si acolo sa aiba.

| sellyz a răspuns:

Eu mi-am luat din arad de la un magazin sound and light dar probabil este si in Iasi acest magazin. daca nu incearca la orice magazin de muzica.insa ai grija ce iti iei! neaparat sa iti iei yamaha.este firma serioasa si orga sa ti-o iei neaparat cu touch.eu mi-am luat anul trecut fara touch cu 650 lei, dar alea cu touch costa peste 900 de lei.eu sunt foarte pasionata de orga si cant de un an jumate deci daca ei ceva neclaritati poti sa ma intrebi orice ca iti raspund. funda?

Întrebări recente