| Nykoollee a întrebat:

Care este cel mai bun telefon la momentul actual? Inafara de iPhone-uri. ( Dau fundita! )

Răspuns Câştigător
| wpqr1 a răspuns:

Dupa parerea mea este HTC CHA CHA. Dar si TOATE Samsung-urile galaxy happy.

Ti le recomand sa le incerci.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune telefoane si rezistente sunt cele NOKIA

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

In afara de iphone este Samsung galaxy s2 si s3.cum zice wpqr1 toate samsungurile galaxy sunt bine la fel si HTC-urile.

| Nykoollee explică:

Multumesc de sugestii. Dar unul care sa aiba si tastatura qwerty?

| fanporsche a răspuns (pentru Nykoollee):

Nokia E6 (are si tastatura qwerty si este si touch in acelasi timp)

| Nykoollee explică (pentru fanporsche):

Merci mult.

| oTilia_8540 a răspuns:

Samsung Galaxy S3happy

| SerbanSerby a răspuns:

Eu am un Nokia c3... daca vrei iti bat cuie cu el, la scoala eu dau in perete, ti-l recomand, arata bine, rezista... funda? P.S. daca vrei iti fac un video cu el.