| cr3ativ3z0rens3n a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Inafara de iphone sau s3...

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Sal I-am mai raspuns cuiva la o astfel de intrebare dar iti voi spune si tie. Eu am avut 9 telefoane in 14 luni de zile:Galaxy S Plus, Desire HD, Htc Hd2, Xperia X10i, Iphone 3g, LG Optimus 3D, Htc sensation, Lumia 800, iar acum am un Galaxy S2. Le-am schimbat des pentru ca m-am plictisit de ele, dar cel mai multumit am fost de Desire Hd, Optimus 3D, Htc Sensation, Lumia 800 si bineinteles S2-ul de acum. Daca ar fi sa aleg doar dintre aceste de care am fost cel mai multumit, as ramane la Lumia 800 sau Galaxy S2. Eu spun ca ar trebui sa ai incredere in mine pentru ca stiu ce spun happy Bafta!

| Leutzbv a răspuns (pentru Leutzbv):

Mersi de funda!

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Mie imi plac Samsung-urile, mi s-a pus pata pe ele pur si simplu. Cred ca orice Samsung Galaxy e ok de cumparathappy eu una vreau un S3 mini.

| angi_4331 a răspuns:

Ar merge un LG Optimus One ca al meu.Sunt foarte multumita de el din toate punctele de vedere...ti-l recomand cu incredere, nu o sa fii dezamagita!

| SSophie a răspuns:

http://event.2parale.ro/......ents/click moled-4-inch-480x800-os-android-41-wi-fi-hotspot-marble-white

Iphone-ul nu ti-l recomand in niciun caz, deoarece se trica foarte repede, in schimb poti arunca o privire mai sus, isi face treaba la fel ca un S3!

Răspuns utilizator avertizat
| KrYstyAn0 a răspuns:

As zice sa iti iei Samsung galaxy 2

| Allexxxxxxxxxx a răspuns:

Samsung Wave y! love struck