| Pinkyx a întrebat:

Care este cel mai ieftin telefon cu touch screen? Si imi puteti spune si pretul va rog:*

19 răspunsuri:
| astertix09 a răspuns:

Samsung Corby

| Ofiintă a răspuns:

Ii Orange vegas taikameo mea luat-o din franta cu 2 milioane in Romania probabil ca este mais cump intereseaza-te pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG cookie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie in jur de 500 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg ku990i 415 ron la abonament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Htc p3300 artemis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg kg500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG KP500 este cel mai ieftin telefon cu touch screen cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un Vodafone 840 parca sau cam asa ceva in jur de 400 ron fara abonament sau sgh corby 550 ron fara abonament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg kp500, 350 lei si Orange vegas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este cel mai ieftin telefon cu touch creen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG KP500 cam pe la 500 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby in jur de 200 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie eu ma incadrez in 200 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg Kp500

| Tabii. a răspuns:

Alcatel e 25de euro la abonament

| pysyuctzza a răspuns:

Eu de Craciun am sa-mi fac cadou un LGinTuch costa 189EUR dar unul bun este si lg cookie aici este foaia de LG cookie-ul
Standard: quad-band GSM 850/900/1800/1900 MHz, GPRS Class 10 / EDGE Class 10
Sistem de operare: propriu
Tip: touchscreen Bar complet
Greutate: 86 g
Dimensiuni: 106. 5 x 55. 4 x 11. 9 mm
Display: Touchscreen 3 "TFT, 240 × 400 pixeli, cu 262K culori
Baterie standard: Li-Ion 900 mAh
Oră Range: Până la 100 de ore
Oră de conversaţie: Până la 4 ore
Browser WAP 2. 0 XHTML
Streaming: DA (funcţie depinde de operator utilizate)
Video On Demand, Audio on Demand: DA / DA
Integrate Camera: CMOS, 3 megapixeli - rezoluţie până la 2048 x 1536 pixeli - Înregistrare video, 24 fps, rezolutie max 240 × 400 pixeli - zoom de până la 4x (în funcţie de rezoluţie) - de spargere, fotografii color, sepia nuanţe de gri echilibru şi negative - Reglarea de calitate, luminozitate, de culoare albă
Java / MMS / E-mail client: Da (MIDP 2. 0) / SI (Video MMS) / SI (POP3/SMTP)
Rezervaţi Memorie: 1000 de contacte (5 numere, e-mail, de grup, tonuri de apel personalizate, aniversari, fotografii, note)
User memory: 64MB
Memorie externa: MicroSD (suporta până la 8GB)
Tonuri de apel: MP3, Melodie 64 Polifonice formate audio acceptate: MP3/WAV/AAC + / WMA / RE
Handsfree incorporat: Da
Vibratii: Da
Calendar / Alarma / Jocuri: DA (+ 100 Note 100 de evenimente) / SI (din off) / SI (Touch)
Scrierea SMS-uri simplu: Da (Handwriting Recognition, T9, tastatură virtuală QWERTY)
Voice memo: Da (nelimitat)
Radio FM: (12 memorii, automate, RDS)
Conectivitate: USB 2. 0 - Bluetooth 2. 0 cu profilurile HSP, HFP, OPP, FTP, DUN, A2DP, BPP, AVRCP
Mod de "off-line": DA
Ricereca prin USB: Da
USB de stocare în masă: Da
Context redarea muzicii: DA
Culori disponibile: Negru, anodizare Argintiu, Navy Aqua Blue şi roz
Retail Box: baterie, încărcător de călătorie, set cu cască stereo, cablu USB, CD-ROM, Micro SD 1GB, Custodia
Accesorii opţionale: Incarcatoare auto, căşti Bluetooth, stereo Bluetooth, Handsfree Blutooth
Notă: înlocuire "stylus" incluse în pachet - Interfata Flash animatie - Widget pentru stand-by, inclusiv Ceas, Memo, şi de MP3 player - editori avansate de imagine - Software muvee - cheie Multitasking şi meniuri - Motion sensor - MP3 player cu melodii de egalizator şi organizarea - Vizualizeazà documente Microsoft Office. Un telefon touch mai ieftin este Nokia X3 - 115 euro decizi tu sper sa-ti fi fost de ajutorwinking

| Matzaa a răspuns:

LG KP500... pretul variaza intre 100 si 200 de euro fara abonament.