| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Care este cel mai ieftin telefon cu touch-screen? Cine imi spune va primi funda

7 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Samsung corby.

| Bubbles a răspuns:

Alcatel OT708 apoi cosmote cute apoi LG T310. primul costa 319 al doilea 359 si al treilea 379 estea sunt singurele pe care le-am gasit ieftine la cosmotebig grin

| dedebt a răspuns:

Nu neaparat ce e ieftin e si bun.
Stii cum e vb "esti prea sarac sa cumperi ieftin"
Incearca sa te uiti la calitate.

| AsiSoyYo a răspuns:

Cel mai eftin este corby. de la Vodafone, das de proasta calitate... iti recomand chiar daca e cam scump Nokia N97 sau N96. sunt cam 20 de milioane eu le am pe amandiua sis super misto. sunt de la Vodafone...

| Destrox a răspuns:

Nu iti lua de telefoane ieftine ca se strica repedemai ales daca is cu touch poti sa iti iei un Nokia dar sa nu iti iei LG sau Samsung

| Dragoosh a răspuns:

Alcatel
e albastru
1 mil 200winking
fundabatting eyelashes

| CristinaLăvMucAnonim explică:

@Dragoosh, Ke model este acel Alcatel la 1 milion 200 cu Touch screen?