| adsx a întrebat:

Care este mai sigur pentru expediat colete in tara CArgus sau Fan Curier?

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Şi una şi alta! Sunt firme serioase, dar Fan Curierul este mai cunoscut.
La mulţi ani!

| mami a răspuns:

Daca destinatzia este oras in care distribuie Fan Curier atunci ti-l recomand cu seriozitate
daca destinatzia este comuna sau sat atunci Posta Romana deoarece curieratele percep taxe pe km din oras la sat
suna la agentzie si primesti raspuns de specialitate

| NevastuicAaA a răspuns:

Mie mi se par ambele la fel de bune.
Dar parca Fan Curier are mai multe sedii in tara.Si sunt mai mult cautati.Am dat odata comanda prin Otto Curier si a venit ot prin Fan Curier.Deci si firmele de curierat tot Fan Curier aleg.

| SlenderWomen a răspuns:

Fan curier este bun

| yepuras315 a răspuns:

Eu folosesc Fan Curier si ti-l recomand, deoarece este mai eficient, nu stiu daca este mai scump fata de alti curieri, dar daca vrei ceva platesti oricat este nevoie happy

| FlorinDarka a răspuns:

Fan Curier e mai bun.

| ChisDan a răspuns:

Fan Curier sau Urgent Curier, cargus nu prea.

| MaisonRR a răspuns:

Eu am incredere in Fan Curier.