| badboy116 a întrebat:

Care firma de telefoane credeti ca este mai buna dintre: Sony, LG si HTC?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si tu o comparatie :
Sony - Japonez
LG - Corean,
HTC - Taiwan

Din pct tau de vedere, care firma este mai buna? cea care face cele mai scumpe telefoane? Sau cea care face telefoane cu un raport calitate pret imbatabil? Din pct meu de vedere, la capitolul asta, SONY da clasa lui HTC. Doar Samsung se apropie, dar nu a fost pus in discutie. Si ca tot veni vorba, Samsug e tot corean.

Deci, SONY!

8 răspunsuri:
| KristinnaKr a răspuns:

Htc, parerea mea!

| Kriss96 a răspuns:

Clar HTC! Uita-te ce telefoane pot oamenii aia sa inventeze! Absolut geniale! HTC One este cel mai nou model aparut si face concurenta faimoaselor Iphone 5 si Samsung Galaxy S4. Iar HTC-urile au avut intotdeauna cel mai bun design. Nu am vazut vreodata vreun LG sau Sony in competitie cu o mare firma, gen Samsung.

| DeKoniec a răspuns:

SOny,parerea mea

| ellaells a răspuns:

LG

| Nolifenodeath a răspuns:

Ti-e care iti place ca este asa.
Sony experia arc si x10, Lg l7, l5 si Htc one x, desire.
Printre cele mai bune.

| alexutzu1981 a răspuns:

Depinde de model nu doar de firma care il produce. Sunt modele foarte reusite si modele mai putin reusite si au fel si fel de probleme. Parerea mea sa cauti pareri pe site-urile de magazine online stric pe modelul de telefon dorit.

| kdenisa a răspuns:

Sony.

| IonelaUrsu1 a răspuns:

Fiecare din ele au modele bune, depinde de bugetul tau. HTC chiar a scos acum ceva fain de tot ii zice HTC One