| Orkroc a întrebat:

Firma Sony Ericsson este o firma buna de telefoane? Caci toti cei din familia mea care au avute telefoane de la SE erau extrem de proste? SE Xperia Play este bun?, caci spun ca este o dezamagire pentru gameri

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Telefoanele de la Sony sunt extraordinar de BUNE.

eu am avut cateva si nu am fost NICIODATA dezamagit de ele, da sunt foarte bune. si xperia play mi se pare ca nu-l poti gasi decat la mana a doua.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Initial a fost Ericsson, apoi Sony Ericsson... Erau bune. Nu mai stiu acum. Asa cum si Nokia avea telefoane bune iar acum sint bune de aruncat.

Răspuns utilizator avertizat
| MaxKiller911 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceeee? Nokia nu are telefoane bune? Tu te-ai uitat macar la seria Lumia?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SteFFz99):

Nu la soft si moft ma refer eu. Am avut un Nokia dar bateria ma tinea maxim 2 zile daca nu vorbeam. L-am schimbat cu un Philips. Bateria ma tine 2 saptamini. Si vorbesc, nu gluma.

| trolololo a răspuns:

Sony Ericsson nu mai exista. Sony se numesc telefoanele. Si sunt bune.

| bogdanho a răspuns:

Nu zic ca SE este o firma rea, dar la banii astea iti iei un Samsung sau un Iphone care chiar sunt de calitate.