| Ilovedinero a întrebat:

Care sunt cele mai bune dulciuri din kaufland in Romania? Sunt in concediu si parca merge o rasfațarehappy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fructele nu te ar răsfață? Vezi și tu de un tort cu fructe și multă frișcă, macar manci fructe

| Ilovedinero explică (pentru RAY):

Lucreaza tu 11 luni ca sportiv, fara sa bei macar apa normala sa nu mai vorbesc de ce alimentatie ai si mananca " un tort cu fructe" ca macar mananci fructe cand esti in concediu, si ala dat din mila

| RAY a răspuns (pentru Ilovedinero):

Îmi poți povesti mai în detaliu? Că sportiv ai nevoie de fructe, legume, carne 2, 4 Gr per kg corp și grăsimi sănătoase,glumeam cu tortul,desigur că nu tort, eu personal mâncăm viva, napolitane roshen, cremes, îmi place caramelul atât

suntserios
| suntserios a răspuns:

Kinder Bueno. As manca cate 10

| Furnicuta000 a răspuns:

Alea de la refrigerate, de ex tiramisu. Era parca 15 lei o cutie cu 500g tiramisu