| 10011993 a întrebat:

Cat costa intretinerea unghiilor cu gel si cam la cat timp se face?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se poate ajunge și la 80-100 ron, întreținerea se face la 3-4 săptămâni și te costă pe jumătate.
Pa, pa.

| Barajag a răspuns:

In jur de 30-40 lei, iar intretinerea unghiilor false se face o data la 2-3 sau chiar 4 saptamani.Bafta!

| luiza a răspuns:

Pe la noi 40-50 lei depinde de salon. Ele se umplu cand unghia creste si se vede ca a crescut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin zona mea e 40lei si40min si pretul urca in functie de model

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi le-a facut o prietena pentru constructie 70 lei, iar intretinerea 50 lei. insa la salon ii 100-120 lei si intretinerea 70 lei sau 50 lei doar pentru gel fara lac/model deci depinde unde le pui.