| Anca a întrebat:

Cat costa un tel LG Prada KE750? ca eu nu gasesc preturile.

A vrut cineva sa mi-l trimita din afara, dar cre-ca mai bine mi-l cumpar eu de aici ca acolo avea un pret...

10 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Prietenul meu si l-a cumparat la abonament cosmote cu 1 milioane si ceva.
e dragul telefonul, chiar interesat, dar parca tot nu face banii

Janina
| Janina a răspuns:

10 milioane happy

| Brigitta a răspuns:

Uite aici gasesti si preturi si magazine online de unde ti-l poti achizitiona: http://www.shopmania.ro/......32998.html

| Brigitta a răspuns:

Are o prietena buna de-a mea acest telefon si la fel mi se pare frumos si stilat. Stiu ca la fete nu le trebuie ceva gadget cu super tehnologie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 11 ani am prada si imi dau seama de la o posta ca-i naspa, dupa un timp nu-ti mai merge se blocheaza nu se deschide ecranul si daca ii incarcat

| Anca explică:

SCuze era KE850

| Anca explică:

Am gasit! Il aveti? E bun?

| Anca explică:

O fii mai bun nokia, dar la mine e in genul : Mi s-a pus pata. laughing
Si cand mi se pune pata, trebuie sa am big grin

| Anca explică:

1 milioane? 10 sau?

| Ana_6509 a răspuns:

Nu il am dar uite aici toate datele despre el : http://www.gsmarena.com/lg_ke850_prada-1828.php
Nu pare a fi cine stie ce.Eu mi-as lua in locul tau un Nokia.Acum decizia e a ta, daca tie iti place...:).