| anonim_4396 a întrebat:

Cat de curand va fi ziua profesoarei mele de franceza.Am o relatie foarte speciala cu dumneaei, ne vizitam, vorbim despre orice. Avand in vedere ca sunt in ultimul an de liceu, as vrea sa-i fac un cadou mai special. Ce as putea sa-i cumpar? Nu conteaza cat costa. Buget nelimitat.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O bratara de aur? Asa poate iti face medie mai speciala.

| Asdfasdefta a răspuns:

Oai, daca aveti poze impreuna, cumpara o rama mare, frumoasa, si fa un colaj din poze. Poate aveeti din excursii sau, nu stiu.

| cosmina05 a răspuns:

Nu sunt multumita de raspunsuri. ceva mult mai special vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Incearca sa-i cumperi o bratara Meli Melo la pretul de 29, 90 lei, o poseta draguta rosie Meli Melo la 278 lei, pantofi Deichmann pret 79 lei, geanta Meli Melo 79, 99lei, Top Sprider 59, 90 lei, sau parfumuri cum ar fi Iz Oriental la 90 lei sau un ceas diesel 550 lei. Funda?

| Sebby a răspuns:

Bijuterii, daca poarta. Cred ca este cel mai bun cadou pentru o femeie si plus de asta le tine si foarte mult timp, amintindu.si de tine.

| tiriboxi a răspuns:

Buna Cosmina daca vrei sa faci un cadou cu totul special pentru profesoara ta eu i-ti recomand o trusa de ingrijirea fetei de o calitate deosebita de la firma care eu colaborez de 10 ani cu rezultate remarcabile daca esti interesata de modul cum poti avea acces la aceasta trusa sau la citeva detalii poti sa i-mi trimiti un e-mail la tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| DanielleDaniaD a răspuns:

Ceva frantuzesc:*... cum ar fi o palarie frantuzeasca:*
gen asta :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau daca e mai tanara:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Nu stiu ce gusturi are ea:*...
Incearca sa vezi ce`i place si ai putea sa-i cumperi ceva dragut

Bafta!

| andra115 a răspuns:

Ai putea sa ii organizezi, o petrecere in cinstea dumneaei, si pe urma sa ii oferi cadou 2 bilete spre Paris.