| andreiuu10 a întrebat:

Cat timp dureaza ca sa aduca un telefon si un card in showroom-ul din Iasi ( eMag ) daca am dat comanda duminica seara?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

90% sanse sa da. Dar de ce nu l-ai comandat sa vina direct acasa? Era mult mai bine daca procedai asa.

10 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Incearca sa il comanzi din nou cu livrare la domiciliu de data aceasta http://bit.ly/eMagBlackFriday il poti desface si proba si acasa sau la Fan Courier a 2-a zi.

| CaLyStuu a răspuns:

Vreo 3-4 zile lucratoare. Depinde daca sunt incarcati de comenzi sau nu. Daca nu, e posibil sa vina mai repede. Acum depinde de caz.

| andreiuu10 explică (pentru CaLyStuu):

Dar credeam ca ajung in maxim 48 de ore o.O

| sltlp a răspuns (pentru andreiuu10):

Maine teoretic ajunge.

| andreiuu10 explică (pentru sltlp):

Sigur? ca sunt nerabdator laughing) e primul meu smartphone big grin

| andreiuu10 explică (pentru sltlp):

Pai eu am scoala si sunt acasa dupa orele 3-4... etc...

| andreiuu10 explică (pentru sltlp):

Aaaaaaaaaaa ajuns smug mersi. ai funda

| sltlp a răspuns (pentru andreiuu10):

90% sanse sa da. Dar de ce nu l-ai comandat sa vina direct acasa? Era mult mai bine daca procedai asa.

| Calvin199s5 a răspuns:

A doua zi după comanda(depinde și la ce ora e făcută și confirmata de cei de la eMAG, ca dacă la 6 seara ai făcut comanda nu te aștepta să-ți vina a doua zi).
Vine poimâine, adică dacă faci o comanda de dimineață a doua zi este în showroom, eu în acest interval mi-am ridicat smartv-ul de la ei. Nu contează orașul în care stai, ei în 24 de ore sunt în showroom cu el.
Funda?

| andreiuu10 explică (pentru Calvin199s5):

Pai am facut-o pe la 6-7 seara

| Calvin199s5 a răspuns:

Da, deci nu mâine, poimâine îți este în showroom.
FUNDA?