| anonim_4396 a întrebat:

Daca cumpar componente pentru. un pc de la Emag dau la comanda sa le aduca in Showroom-ul din Brasov. mi le poate asambla acolo piesele sa imi faca pc-ul.

Daca da ma costa ceva in plus? Cat?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te costa, daca soliciti sa iti fie asamblat o vor face

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu ar trebui sa coste nimic trebuie doar sa soliciti.

| YoBuDy a răspuns:

Nu stiu daca te costa ceva in plus, insa oricum ar fi, daca ai noroc sa te ajute baiatul de acolo. tot trebuie sa-i "scapi" si lui o atentie... cel mai bine, tine cativa ron dupa tine gen 20-30 si mergi cand primesti componentele la eMAG acolo si fa-i o intrebare reprezentantului.

Succes