| AleixD a întrebat:

Cat timp se da normal garantie la o pereche de boxe? Daca si-a cumparat cineva boxe de la Altex cata garantie a primit?

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

2 ani, eu mi-am cumparat niste boxe si asa mi-a dat. sper ca te-am ajutat, funda? happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal 24 luni, dar poate sa fie in functie de cat scrie acolo, de ex la oferta poate sa fie 5 ani, 3 ani, 12 luni, 6 luni, scrie la ei clar si concis + pe factura de ti-au dat-o.

| AleixD explică (pentru anonim_4396):

Am doar bonul ca sa si cu ala a zis sa merg sa returnez boxele daca se strica