| pReSeNt4AnA_3438 a întrebat:

Cati bani credeti ca ar trebui sa economisesc pentru o camera ca asta http://www.amenajari-interioare.eu/......telor4.jpg mama a zis sa strang singura pentru ca nu o sa im, i faca camera cu alb si roz pal ca sa il murdaresc cu cerneala dar va rog ajutati-ma eu am strans 1.000 lei noi dar imi mai trebuie asa ca ...cati bani credeti ca trebuie sa am? fund pentru cel mai realist raspuns

Răspuns Câştigător
| Andruza a răspuns:

Ohoooo, draga mea.
Cred cred că te duce până în 20-30 de milioane.
Eu nu prea am mai văzut camere așa, decât la americani.
Dar dacă îți cumperi și mobila, o să îți faci un împrumut bancar.hee hee
Hai să zicem că, culoarea să te ducă până în 15 mil+mobila care să zicem că te duce 30 de mil= 45 de mil. poate chiar și mai mult.
Poate am pus un pic cam mult, dar să fim realiști cameră din asta nu prea vezi la oricine straight face.
Eu îți recomand să vorbești cu părinții tăi și să le zici: că tu nu ai de unde să strângi atâția bani, pentru că ești prea mică.
Baftă cu cameraaa.

7 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Eu am camera alb cu verde.Crede'ma nu iti recomand, toata mobila e patata de cerneala, carioci, si alti factori.

| aia a răspuns:

Wooow e super cameralove struck dar totusi parintii ar trebui sa iti cumpere mobila pentru camera nu sa strangi u singura bani parerea mea dar nu poti face cu alte culori daca mamei nu ii place rozul?

| yuP a răspuns:

In jur de 100 de milioane cu tot

| pReSeNt4AnA_3438 explică:

Pardon funda nu fund :d

| pReSeNt4AnA_3438 explică:

Deci mentionez ca eu pot economisi 1 mil pe saptamana sau mai mult ca mama imi da vreo 3 in fiecare saptamana

| veraxa25 a răspuns:

Mai strange de vreo 9 ori atata si inceraca sa pornesti amenajarile

| Mita_5432 a răspuns:

Unele obiecte le poti face u si nu mai platesti atat de mult
dac vrei sa mai vb si sa-ti dau mai multe detalii id llxxmitaxxll@yahoo.com