| Bwoy a întrebat:

Caut un site de haine de prin America unde ca designer iti poti urca produsele pe site pentru a le vinde, stie cineva?

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Nu cred sa existe asa ceva. orice designer isi face site-ul lui propriu unde isi vinde produsele. Oricum poti incerca sa folosesti amazon-ul.Amazon-ul fiind accesat in general de prea putini romani.

| Bwoy explică (pentru Baton):

Este, am intrat odata si am vazut niste haine smechere de la diferiti designeri, dar mi-am reinstalat windowsul si nu mai dau de el acum straight face

| Baton a răspuns (pentru Bwoy):

Incearca sa cauti site-urile dupa un query in engleza