| QiCKaaTc a întrebat:

Caut un telefon cu urmatoarele cerinte:

Marca: Samsung / LG sau Nokia
WLAN: Wi-Fi
Camera: 2MP sau mai mult.
Slot card: Da.
Ecranul: destul de mare. happy
Meniul: destul de frumos aranjat.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy s3

| Tucică a răspuns:

Samsung Galaxy Gio/Fit, cele mai bune telefoane.Am Gio de 5 luni si sunt super multumit de el, ai tot ce iti trebuie, si e si ieftin, ti-l recomand.

| S3by23 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Nokia e63.Mie imi place mult si are tastele finute si scrii bine pe ele.Are wifi, camera 2 mp, slot card... Daca vrei ceva mai scump sau android un Samsung galaxy s2 sau 3winking

| Andreime a răspuns:

Nokia si 3 imi iau si eu. Are o prietena si este foarte bun, daca il scapi jos nu se strica face poze perfecte, card pana la 8 gb, arata foarte bine, are tastatura qwerty, si Nokia este o marca ft buna, in plus pretul nu este foarte mare[ 400 lei]happy

| dericku7 a răspuns:

Asta e cel mai bun http://bit.ly/MV8K4m. Nu vei regreta alegerea facuta