| QiCKaaTc a întrebat:

DAU FUNDA + VOTURI.

Caut telefon:

- Marca: oricare
- Pret: 200 - 370 lei
- Touchscreen sa nu se strice repede...ai sa aiba viteza.
- Camera, 2MP sau mai mult.
- Slot card
- Aplicatii. nu multe
- Facebook/twitter/yahoo messenger ( nu e obligatoriu )
- Un meniu frumos aranjat.

FUNDA. Multumesc anticipat

11 răspunsuri:
| AlexTroll a răspuns:

LG kp502

| XatomisX a răspuns:

Vrei Nokia n95 8 gb? camera e de 5 memorie 8 gb pret 350 lei

| Kyrie a răspuns:

laughing
Eu am dat 60 lei pe un telefon n95 cu 5 mp si de toate, original laughing

| QiCKaaTc explică (pentru Kyrie):

De unde?! La mana a 2 - a, nu?!

| Kyrie a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Si e doar de jumate de an folosit
Pe piata second hand e vreo 10 milioane parca laughing)))), l-am luat de 16 ori mai ieftin rolling on the floor big grin si merge perfect, trebuie doar sa-i schimb carcasa ca e urata

| IonutAxi a răspuns:

Nokia 1110

| QiCKaaTc explică (pentru IonutAxi):

Se vede CAT de PROST esti.

| IonutAxi a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Bine ca esti tu destept

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Uita-te pe siteul telefonultau.eu alegi categoria Samsung si cauti ca sunt multe cu pret asa si sunt puse si video cu ele

| AndrEeaAndRe23 a răspuns:

Daca vrei sa il iei la liber nu gasesti mai ieftine de 500-600lei iar daca iti incepi un abonament sau ai unul deja existent iti recomand un telefon HTC/LG(HTC wildfire s camera 5mp card de memorie inclus net si alte aplicatii) sunt foarte bunewinking si le poti lua si la 300 leiwinking.

| Crysstyan97 a răspuns:

Este acum o oferta la Cosmote telefonul LG KP502 la 300 lei cred cu un abonament de 6 euro