| DamiPapucii a întrebat:

Ce ati alege dintre o pereche de pantaloni super tari sau sa mergeti la piscina.

14 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Sincer eu as alege pantalonii.Deoarece ei pot sa imi ofere satisfactie de multe ori, dar o zi la piscina imi ofera doar in ziua respectiva.Si cine stie, poate se vand pantalonii altcuiva, dar piscina nu se inchide azi, mainehee hee.

| sirina_7189 a răspuns:

La piscina pentru ca acolo te distrezi,te bronzezi, slabesti, agati baieti...Hainele sunt mai putin importante

| SellyDemmzy a răspuns:

Si pantalonii si piscina big grin

| AllForOne a răspuns:

Pantalonii
big grin

| Catherine a răspuns:

Pantalonii smug

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Pantalonii...si ma duc maine la piscina big grin o.O

| Sweete a răspuns:

Maduc sa iau pantalonii si apoi ma duc direct la piscina

| KillAWolf a răspuns:

Piscina clar...plus ca vara nu ai nevoie de blugi

| RedLove a răspuns:

Pantofitongue Pentru ca pot merge si in alta zi la piscina, si de pantofi ma folosesc ceva timpbig grin

| SpartanMan a răspuns:

Pantaloniilaughing

| Lavinia2803 a răspuns:

Eu le-as alege pe amandoua, dar daca ar trebui neaparat sa aleg cred ca as alege piscina...Nu poti sa le ai pe toate mereu big grin

| Tamyna a răspuns:

Avand in vedere ca e vara sh mor de cald 100% eu as alege piscina big grin

| teobgeo a răspuns:

Buna! Eu as alege si pantaloni si piscina!
Fundita?

| crina_9165 a răspuns:

Daca nu am fost de mult timp la piscina as alege piscina (dar sa sau toata ziua nu o ora)