| Ninaa a întrebat:

Ce ati alege dintre un BlackBerry curve 8520 si huawey honor? detaliati. Funda + voturi!

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nu, ledul este undeva in coltul de sus al telefonului fiind un mic punct coloratbig grin, intr-adevar pozele nu iasa excelent dar functiile lui compenseaza, si iasa oricum cat de cat. internet am si merge foarte bine. este mess si facebook special pentru el si il folosesti usor, are incorporat un program cu harti dar daca iti donwloadezi google maps merge de minune. poti viziona chestii de pe youtube iar google este motto-ul de cautare. cu internetul nu vei avea probleme + ca daca esti in Orange vei avea internet oriunde ai semnal. ce sa iti mai spun... sunt multe teme frumoase pe internet, sunetul este foarte clar si se aude tare, aplicatii ai o multime + ca ai acces la o lume blackberyy de unde poti achizitiona tot felul de lucruri free. aa si app, are incorporat un fel de windows

7 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Pai as alece huawey honor deoarece are o camera de 8 mpx pe langa 2 al lui BlackBerry are un procesor de 1.4 pe langa 512 ghz al lui blackberry.blackberry nu are radio si gps.pe langa huwaey are si radio si gps un ecran mai mare o rezolutie mai mare poti sa-i faci upgrade la andoid 4.0 ce mai..nu as sta pe ganduri asa alege huawey! Multa Bafta

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Hei. eu mi-am achizitionat de ceva vreme un BlackBerry curve 8520 si sunt foarte multumita de el. este foarte usor de folosit si are o multime de functii interesante. bateria tine cam 4-5 zile bine, fiind folosit cat de cat. chiar si design-ul este atragator, sunt o multime de carcase frumoase pe care le gasesti pe net + ca are incorporat un led care se aprinde in multe culori fiecare indicand cevabig grin.

Răspuns utilizator avertizat
| Lost0in0your0memories a răspuns (pentru Ninaa):

Nu, ledul este undeva in coltul de sus al telefonului fiind un mic punct coloratbig grin, intr-adevar pozele nu iasa excelent dar functiile lui compenseaza, si iasa oricum cat de cat. internet am si merge foarte bine. este mess si facebook special pentru el si il folosesti usor, are incorporat un program cu harti dar daca iti donwloadezi google maps merge de minune. poti viziona chestii de pe youtube iar google este motto-ul de cautare. cu internetul nu vei avea probleme + ca daca esti in Orange vei avea internet oriunde ai semnal. ce sa iti mai spun... sunt multe teme frumoase pe internet, sunetul este foarte clar si se aude tare, aplicatii ai o multime + ca ai acces la o lume blackberyy de unde poti achizitiona tot felul de lucruri free. aa si app, are incorporat un fel de windows

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

Huawei cu siguranta, modelul ales de tine e unul avansat de la Huawei.Pe cand BlackBerry curve 8520 e si pe symbyan cadepentru sistemul android al lui Huawei, plus multe alte avantaje, pe care le poti vedea la comapartii.Am avut huwei si sunt telefoane de top, aproape toate modelele cam 90%.

| sellyz a răspuns:

Blackberry.eu am unul identic cu modelul prezentat de tine adica 8520 si sunt foarte multumita de el.este grozav.cu toate ca nu e 3g internetul merge foarte repede si poti afla imformatii utile ori unde doresti plus de asta bateria tine mult si aplicatiile sunt super tari deci merita toti banii.:* sper ca te-am ajutat. funda?

| GeOrgyAnNa001 a răspuns:

BlackBerry curve 8520

| GeOrgyAnNa001 a răspuns:

BlackBerry curve 8520