| PinkPanter a întrebat:

Ce ati face cadou unui baiat de 13 ani?

Răspuns Câştigător
| Ananas2 a răspuns:

-un ceas de silicon.
-un tricou
- o sapca de rapperi
-un parfum
-o palarie mj
-niste casti thinking
trebuie sa gasesti ceva happy

8 răspunsuri:
| alexandra1993 a răspuns:

O carte bestseller fantasy, gen "Twilight", "Harry Potter" etc. Ar fi un cadou dragut si util!

| alex310 a răspuns:

O masinuta...

| D3iDEI a răspuns:

O gomflabila!

| Anonimity a răspuns:

Fai cadou ceva legat de calculatoare(casti un stick USB un joc Pc de actiunee pentru varsta lui)sigur o sa ii placa.El la varsta de 13 ani nu imi doream decat ceva ce sa aiba legatura cu tehnologia.
Daca nu vrei, poti sa ii dai niste bani si o sa isi cumpere el ce vrea de ei!
Multa bafta

| aspir69 a răspuns:

O fata(femeie) usoara sa se bucure si el...laughing

| ionut3693 a răspuns:

Un telefon, plystation, bicicleta, o minge de fotbal /\ funda?

| Marina5 a răspuns:

Ar fi super tare o piatra in forma de inima daca esti impreuna cu el.
dar asa...un tricou poate.
succes

| roberttcrs a răspuns:

Un PC Dual-Core X2 4 GB RAM si placa de 1 GB ATI cu 1TB HDD sau un PSP laughing