| Andreutsa25 a întrebat:

Ce cadou ar fi potrivit pentru un baiat? Sunt cu prietenul meu de 2 ani si am cam epuizat toate ideile posibile, pur si simplu nu mai stiu ce sa ii mai cumpar. Ii plac lucrurile facute de mine, dar nici pentru asta nu mai am idei laughing, joaca fotbal, stilul lui este sport si e pretentios la haine frustrated...Ma poate ajuta cineva big grin?

Răspuns Câştigător
| cosmic_ray a răspuns:

Nu te-ai gandit vreodata sa-l intrebi?
daca tot ii place fotbalul roga pe cineva sa faca niste poze mai dragute(cineva care are talent in arta fotografiei) cu tine imbracata intr-un costum sport(de fotbal) nimic obscen.doar tematic.niste jambiere, o pereche de pantaloni scurti(de fete) un tricou etc. dar in acelasi timp sa fii feminina.

8 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Un parfum sau after save eventual, daca zici ca e pretentios la haine nu-i lua nimic de imbracat sau puteti merge impreuna si sa-si aleaga el ceva. Puteti merge si la un restaurant amandoi (o cina romantica), sau s-i organizezi o petrecere, sa-i inviti prietenii intr-un club ceva. Oricum gestul conteaza, si pentru el probabil o sa conteze sa-si petreaca ziua de nastere alaturi de tine.

| lilboutique a răspuns:

Un parfumbig grin

| cmm a răspuns:

O petrecere surpriza, in aer liber, uite in Herastrau sunt cateva locuri dragute si destul de accesibile, cu muzica lui preferata. mi se pare ceva dragut. succes si petrecere buna!

| blue95 a răspuns:

Poti sa ii faci un tricou personalizat.sa scrii ceva pe el.sa lipesti o poza cu voi ceva happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. o gramada de cadouri si multe gesturi pentru ce? pentru o iubire care schioapata si vrei sai pui proptele? nu merge andreuta. iubirea si relatia nu se pastreaza cu sexul cu santajul, cu cadourile sau alte chestii ajutatoare. iubirea se hraneste din ea insasi si creste an de an urmand o cale a ei neavand sfarsit.noi avem.in rest, sunt doar fite si abureli.

| sfo a răspuns:

Inscripţionează-i un tricou cu poza ta, sau cu voi doiwinking

| nuku a răspuns:

Ia 2 bilete de 1 mai pe litoral si petrece elegant finalizat cu o cina romantica si... restul sti ce ai de facut!
sa fi iubita

| 38499388seby29 a răspuns:

Fai cadou niste bilete de meci ceva important un meci pe care si lar dori sa-l vada live. daca ii place fotbal si sport.