| matragunaotravita a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de 2 ani jumatate si nu stiu ce cadou as putea sa ii cumpar de mos craciun.ma puteti ajuta si pe mine cu niste idei?

Răspuns Câştigător
| nicolethaa a răspuns:

Si eu ma gandeam la asta.da am vazut undeva o chestie...deci cumperi o sticla de ''Lacrima lui Ovidiu''te duci la un magazin de personalizari si le zici ca in loc de lacrima lui ovidiu sa puna''lacrila lui(numele iubitului...si o poza cu el.+urarea ta pentru eltonguemie mi s-a parut oktonguesper ca te-am inspirattongue

3 răspunsuri:
| amyana a răspuns:

Ia-i un cadou apoi spune-i cat de mult il iubesti cred ca va merge

| Adriana1999stef a răspuns:

Pai iai ceva ce ii place.nushu un ceas de mana nushu o camasa ceva cei placethinking

| AlexuTz912 a răspuns:

Pai depinde intreaba-l ce ii place si apoii o sa-ti dau tu seamahappySucces