| JustUs4ever a întrebat:

Astazi este ziua unui baiat pe care il plac foarte mult. Si nu stiu ce cadou sa ii cumpar. Ceva idei, va rog?

6 răspunsuri:
| ankappa a răspuns:

Buna scumpo:*, La multi ani pentru el!
aici depinde cati banuti ai.
I'ai putea cumpara un parfum de la adidas care e in jur de 40-50 ron sau un ceas smecher, fiind inca vara i'ai putea cumpara o pereche de ochelari...revin la ceas, daca ai 2 milioane sau 3 i'ai putea cumpara un ceas de firma de la fosila...
Cumpara'i ceva de care sa te bucuri si tu, caruia sa'i stea bine.

| FireNinja a răspuns:

Depinde cati ani aveti.14 presupun? In acest caz cel mai tare este sa ii iei haine.O camasa/un tricou sau ambele care sa se potriveasca ar fi perfect, chiar si niste pantofi(daca stii marimea lui ceea ce nu credlaughing). Afla culoarea lui preferata si impresioneaza-l!

Keep Racin'

| RapperulLucy a răspuns:

Gandeste-te la gusturile lui,la ce ii place lui mai mult si in functie de ce i-ar place,ar veni si cadoul, poate o inimioara, sau un ursulet happy.
Bafta!

| wsc a răspuns:

Salut! Poi depinde daca ii place fotbalu iai ceva legat de fotbal! Daca nu iai un parfum care sa ii aduca aminte de tine! Asa sau eu am un amic careia ii plac foarte mult plusurile iai ceva de plus ai traznit.In orce caz iai ceva care sa ii raman amintire un lucru pe care sa il tina in camera la vedere ca sa isi aduca aminte mereu de tine astept sa imi spui ce ai facut pup! Distractie placuta!

| JustUs4ever explică:

Nu conteaza cat costa :p Dau oricat pentru el love struck

| MaDy_6381 a răspuns:

Pai eu zic sa ii iei ceva care ii va folosi dar asta depinde de ce hoobiuri are prietenul tau sau ce isi doreste de foarte mult timp ori daca este timid si ii place de o fata dar nu indrazneste sa ii spuna si ei ii place de el eu spun ca este timpul sa ii lasi pe cei doi singuri intr-un loc ca sa poata sa isi marturiseasca sentimentele.