| ana1626 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii cumpar unui baietel care implinese 3 ani. Avand in vedere ca are aproape orice.

Răspuns Câştigător
| Roxette23 a răspuns:

Eu cred ca o carte foarte interesanta cu o poveste noua ar fi binevenita. In caz ca nu stii ce carti ar putea avea oricum poti merge la risc. happy
Decat sa ii cumperi o jucarie pe care o are deja mai bine ii oferi cadou o carte interesanta pe care o va savura seara inainte de somnic.

7 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Cred ca cea mai buna varianta ar fi banii, ca mamei si copilului sa-i fie util

| Bijou a răspuns:

O masinuta cu telecomanda, niste mighty beanz, gormiti, o minge

| stelianr a răspuns:

Am facut un cadou pentru un copil de 2 ani o "jucarie" cu clape. Nu mai stiu cum se cheama. Are inregistrate 1o melodii. Poti canta si ca adult, ca la pian, avand diferite ritmuri.Am platit 250 ron.

| Ghostemane a răspuns:

Pai poti s-ai cumperi un ursulet de plus sau poti o tricicleta.

| JeAdina a răspuns:

Daca e mai jucaus cumpara`i o masinuta ceva cu telecomanda, mai sofisticata; Daca e un baietel care ii place logica, ia`i un puzzle cu tom si jerry sau ceva de genu`. happy

| Funditssa a răspuns:

Sincer copii sunt incantati mai ales de jukarii :X pot avea si 100 dar se bucura de fiecare data de una 9 [ noua ] kiss!
Iti zic din experienta :X!

| MihaelaMika a răspuns:

Ii dai bani! Simplu si la obiect!winking