| specialgirl_9368 a întrebat:

Vine ziua de nastere a unui fost prieten.De ziua mea, el mi-a cumparat cadou si acum asa in gluma(cred eu) m-a intrebat ce cadou ii cumpar desi mai sunt aproape 3 saptamani pana la ziua lui. Ar trebui sa ii cumpar cadou avand in vedere ca nu mai sunt cu el?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Depinde in ce relatii ati ramas. Daca sunteti amici, sigur happy - dar nu te stresa prea tare.

3 răspunsuri:
| x_7728 a răspuns:

Daca ati ramas prieteni/amici nu vad de ce nu. Si chiar daca nu va mai itnelegeti asa de bine, un cadou din partea ta ar fi un gest frumos. happy In concluzie, eu cred ca da, ar trebui sa ii cumperi cadou.

| happyorsad a răspuns:

Cred ca datongue mai ales ca te_a intrebat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.pana la urma vb aceea: intentia conteazawinking.