| andree123deea a întrebat:

Peste o saptamana este ziua unui prieten foarte bun de al meu, dar nu stiu ce cadou sa-i cumpar (implinese 13 ani)! El tot timpul mi-a oferit ceva dragut, dar nu stiu ce sa-i dau de data aceasta! Idei?

Răspuns Câştigător
| Sophieeeeeee a răspuns:

Daca ai vreo poza cu tine si cu el, o poti pune in rama... Alaturi de o ciocolata si un bibelou eventual.winking

1 răspuns:
| Hieer a răspuns:

O esarfa, o caciula, o pereche de manusi(ca tot a venit iarna), un ceas... Sper ca te-am ajutat!