| dinutza_9529 a întrebat:

Ce cadou i-as putea cumpara unei fetite de 7 ani?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

O rochita happy

17 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Un jurnal,o papusa,un animalut din plus,o casa de papusi,o rochita,bratari,inele, un cd cu desenele ei preferate, etc.Bafta!

| Bujîe a răspuns:

Un vibrator .

| Alexurukay a răspuns:

O papusa barbie?

| Larysa13 a răspuns:

O papusicahappy

| Sclipiciii a răspuns:

O papusa, o bluza cu hannah, ceva jucarii de plus...

| adilazar98 a răspuns:

O casa de papusi.eu asta i-am cumparat surorii mele.Sau doar papusibig grin

| AnnyMaryLupy a răspuns:

Buna,Dinutza!happy Poti sa-i cumperi un joc educativ, O papusica, Un stilou sau un penar dotat cu instrumente de scris(pentru.ca incepe scoala la 7 ani), O bratarica,O ciocolata, Un ghiozdanel, O floare, Un parfum cu Hannah Montana Etc! Sper ca te-am ajutat! Sper ca daca ai ales ceva din lista mea sa-i placa fetitei de 7 ani! Ceauwavekiss

| DumiAlex98 a răspuns:

O bicicleta sau niste rechizite pentru clasa intai niste jucarii pentru fetite de preferabil barbie. funda?

| emily a răspuns:

Daca tu si mama ei santeti f apropiate, o poti intreba ce i-ar fi de folos, sau ce- si doreste sa primeasca; la noi in familie asa se procedeaza, si toti copii primesc ce-si doresc.

| Blinkey a răspuns:

O papusa Barbie?big grin

| Kristtine a răspuns:

I-ai putea lua un ursulet din plus si o ciocolata big grin (Copiii adora dulciurile).

| Bijou a răspuns:

O papusa

| LXandro a răspuns:

Pe toysmall gasesti o gramada de idei pentru cadou :)
http://www.toysmall.ro/c_Papusi-si-accesorii_55.html

| Agnesia a răspuns:

Eu cred că acestei fetiţe i-ar trebui (dacă îi place şcoala) un caieţel şi un pix deosebit, (dar dacă nu) dăruieşte-i o carte de citit. Mie, de exemplu, imi plăcea să citesc de micuţă!

| AndreiNorbi a răspuns:

I-ai putea cumpara ce isi doreste, dar nu o intreba urmareste-o si vei afla raspunsulwinkingwinkingwinking

| laura93 a răspuns:

O papusica. daca nu in orice caz o jucarie.

| Maduuu_4858 a răspuns:

Pai un tricou o bluzita un pantalonas...multe sper ca rasp meu sa-ti fie de foloss:*!