| mariacocis a întrebat:

Sunt mosica unei fetite care trebuie sa implineasca 1 anisor si nu stiu ce cadou i`as putea cumpara. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Rozipan a răspuns:

Un set de hainute si o jucarie (de preferat sa scoata zgomote).
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O hainuta.

| KaterinaPetrova a răspuns:

O papusa de-aia mai mare decat eabig grin

| micutsa19 a răspuns:

Pai pentru o fetita de un anishor...singura varianta ar fi sa'i cumperi un costumas dragut si o jucarie mai zgomotoasa(poate ceva personalizat)avand in vedere ca are doar un an,,,dulciuri nu prea,,, jucarii nu prea,,, deci cam asta ar fi varianta

bafta

| dyyva a răspuns:

Si eu sunt mosica unei fetite care tocmai a implinit un an si i-am luat hainute si un ponei roz de jucarie pe care poata sa stea fata

| Bl0ndu12 a răspuns:

Un ursulet.O papusa. Ceva de plus

| Justhavefun a răspuns:

Daca are 1 an exista carti pentryu copii mici in care parintii pun poze cu copii gen: "primul dinte" "prima baita" "luatul din mot" sau un costumas.

| Alternaviti a răspuns:

Cumpara-i o pijama frumoasa sau niste incaltaminte de firma pentru copii de 1 an.

| Stefania_7107 a răspuns:

Jucarioare (in special cee=le care canta, pentru ca ii fascineaza pe cei mici), sau hainute big grin