| anonim2596 a întrebat:

Ce cadou as putea sa iau unei fetite de 6 ani?

Răspuns Câştigător
| smartyx a răspuns:

Daca e o fetita mai agitata ai putea sa-i iei ceva practic, cum este lutul acela de modelat de la fino care se intareste la aer. Poti sa-i iei ceva margelute pe care sa le creeze ea.
Daca este o fetita mult mai linistita, atunci cu siguranta mai bine ii iei o papusa, un plus.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O papusica.Nu este logic? Doar nu te gandeai la un vibrator?

| anonim2596 explică (pentru darrio2007):

Degeaba esti campionul zileiwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim2596):

Adica! Motiveaza.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim2596):

Crezi ca o fetita de 6 ani se uita la un joc indicat pentru copii de 5+? Mai ales la un joc de acest gen? Pentru ea papusa favorita este cel mai frumos cadou.Nu vorbi aiurea fara sa ai habar de ce anume isi doreste un copil.La varsta ta de 13 ani nici nu ma mira acest lucru, mai tzaca.

| anonim2596 explică (pentru darrio2007):

Da u cati ani ai 2+?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim2596):

Cam de 3 ori cat tine.

| BiuL a răspuns:

Carti de colorat sau de povesti, hainute pentru copii, jucarii de plus.

| andrei1237 a răspuns:

Jucarii(o papusa) sau haine.

| ZambetDeGheata a răspuns:

O papusa barbie

| Jasmin15 a răspuns:

Ursulet, carti de colorat, plastelina, papusa barbie. happy

| Number27 a răspuns:

Depinde. Poti sa ii iei o papusa brabie, fetele adora Barbie sau da uita-te si tu pe Disney Chanell si uitate la reclamele cu papusi etc. Sigur isi doreste ceva!

| didi13842 a răspuns:

Poti sa-i iei Jocuri gen Monopoly sau nu te supara frate de astea sau haine, jucariii papusi bebelusi, carti de colorat, tabla cu, creta mici depinde si de buget... sper ca te am ajutat

| darrio2007 a răspuns (pentru didi13842):

La 6 ani Monopoly?

| mihai4eu a răspuns:

Indiscutabil jucarii. Ce fel ai plac, ai putea intreba parintii daca nu stii. In general, la varsta asta, isi doresc ce au vazut ultima ora in reclama la un post de desene animate. Depinde foarte mult si de bugetul alocat si de inspiratia de moment.