| Toffifee a întrebat:

Ce aas putea sa-i fac cadou unei fetite care face 8 anisori?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

O păpuşă Bratz sau Barbie, o gentuţă colorată, un Zhu Zhu pet, o Inimioară de aceea de cristal, un puzzle cu prinţese Disney, jocul ăla cu Hannah Montana, Trandy Charms (sau cum le zice), accesorii pentru păr, ceva cu Hello Kitty, un tricou cu Selena sau Hannah (sau trening), o trusă medicală, un Zoobles(nu ştiu cum se scrie) sau un Mystic babies, o carte cu poveşti... ai ce să îi iei!

6 răspunsuri:
| l1feincolor a răspuns:

Pai,.ai putea sa-i dai un ursulet, sau o bluzita ceva,. depinde ce ii place eii. Incearca sa o intrebi, poate vrea o bratata, ceva... cine stie happy.

| Ofiintă a răspuns:

Buna
Un jurnal din ala cu cheita! Eu ma gandeam sa iau o papusa Barbie. - o papusa cu mai multe accesorii-- chitara, etc. sau role sau cu diferite obiecte de uz personal- sunt multe jucarii faine- dar nu stiu daca fetitele din ziua de azi se mai joaca cu papusile la 8 ani.
Azi am bantuit prin librarii si am vazut niste minunatii de carti pentru fetite. Am vazut o carte care avea integrata o caseta cu toalete pentru printesele eroine. M-am topit si nacajit ca n-am o fetita pentru care s-o cumpar.

| AIRIUS a răspuns:

Buna1
Eu te as sfatui sa imbini utilul cu placutul,astfel incat,sa i cumperi o carte potriviat de varsta ei,care o gasesti in librarii si un joc,poate un puzzel,sau un set de popice de ce nu?
In felul asta, se va si juca, isi va concentra si atentia si cam atat!
Pup!

| BRG a răspuns:

O păpușă barbie

| bybyka229 a răspuns:

Depinde ce ii place... poti sa'i iei o papusa(dar nu de aia de copii mici).sau o jucarie haioasa...si eventual niste dulciuri thinking

| luminitacristina a răspuns:

Ai putea sa-i iei un ursulet si o rochita (mi se pare un cadou dragut)