| DirtyDerulo a întrebat:

Ce cadou ii pot face prietenei mele? Implineste 12 si nu prea stiu ce sa ii iau! funda

Răspuns Câştigător
| RebekkaRebbe a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei un set de deva cercei+lantisor, sau un tablou o cana cu voi 2. un ursulet, Sau o inimioara in care sa scrie Te iubesc Prietena mea:&(Genuu)sau poti sa scrii in engleza:*Un parfum poti:*

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/cercei-pentru-best-friend-3105938 sau un tricou cu un mesaj haios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti cumpara un joc sau un jurnal.Sau ii poti da bani ca sa-si ia ce vrea ea!

| emag a răspuns:

Ce zici de un pulover/ rochie, un plus, o rama foto cu o poza cu voi, un parfum, un ceas, un colier, o agenda, o esarfa.
combina-le cum vrei happy

| RebekkaRebbe a răspuns:

Mersi pentru Fundita:X::*Adica Bluza cum zic ceilalti nu iti recomand sa iei pentru ca poate ii prea mare prea mica...Si nu ii vine. Oricum mersi din nouu:*

| AlePanda a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei o bluza care stii ca ii place mult, sau un set de bijuterii.Dar depinde si ce ii place ei. Poti sa ii iei ceva legat de hobby-ul ei. Daca nu stii sigur ce sa ii iei, da-i si tu banii pusi intr-un plic alaturi de o felicitare happy

| Abchc a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ii iei o bluza, o esarfa, un parfum, cercei, lantisor, o bratara frumoasa, un inel, un ceas, o pernuta de plus, o jucarie de plus, ii poti da niste bani intr-un plic. Sper ca ti-am fost de ajutor!