| Cristchentian a întrebat:

Ce cadou as puea sa ii fac prietenei mele cu ocazia zlei de nastere? Implineste 14!

Răspuns Câştigător
| Madalinn17 a răspuns:

Iti zic eu. Io perna personalizata cu voi 2 sa doarma cu ea sau un set lantisor si bratara, cercei sau sunt seturi portofel +ceas + esarfa chestii de genul. Poti sa personalizezi lantic inimioara care pe jumatatea ta sa scrie numele ei si pe jumatatea ei numele tau. Sau un buchet de trandafiri cu ceva dulce rafaelo si o declaratie draguta scrisa de tine in care poti sa tii exprimi iubirea fata de ea sau tricouri imprimate saaaau un album foto dragut aranjat in ordine croniologica sau poti sa o scoti la o terasa sa i dai un simplu trandafir sau o mica atentie. Pt fete e important sa le surprinzi placut prin atentii mici. Depinds de fete. Deci sunt multe posibilitati de cadouri gaandeste si tu putin cei place

9 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Vibrator

| Green66 a răspuns:

Două ouă Kinder!

| Mădălllinna a răspuns:

Un ceas, un plus, un tort happy

| GicuGagicu a răspuns:

De ce bani dispui?

| emignon a răspuns:

Bună seara!
Ati putea renunța complet la ziua de naștere,și să sărbătoriți altceva,de exemplu aniversarea prieteniei, sau absolvirea scolii. De ce tocmai ziua de naștere? Să nu uităm:nu avem nicun merit că ne-am născut. După cum n-o să avem nicio valoare când o să murim!
Cuvântul lui Dumnezeu spune clar:,, Mai bun este un nume bun decât untdelemnul bine-mirositor, și ziua morții decât ziua nașterii"! Așadar, de ce să sărbătorim un eveniment la care n-am contribuit cu nimic?

Răspuns utilizator avertizat
| Cristchentian explică:

Si daca serios?

| Cristchentian explică:

Ursulet a fost deja

| Ddeea09 a răspuns:

O fotografie cu voi doi inramata frumos si un ursulet de plus big grin