| byby_7642 a întrebat:

Ce cadou pentru iubitul meu imi recomandati? suntem de destul timp impr nu vreau rama cu poza sau parfum sau eu st ce din argint.alte chestii dau funda pentru cele mai originalebig grin

9 răspunsuri:
| criss84 a răspuns:

Mai bine imi faci o surpriza si il inviti la o cina romantica...serviti mancarea lui preferata happy sau daca e pasionat de vreun sport te interesezi unde ai putea sa mergi cu elhappy

| 9999azucena9999 a răspuns:

Ai putea sa-l inviti la o cina romantica seara cu mancare gatita doar de tine ( te poti ajuta de talentul gospodaresc al mamei tale, dar in fata lui pretinde ca totul e facut de tine pentru ati aprecia munca ), si pe langa cina poti sa-i iei un cadou banal, doar ca sa nu zici ca nu-i duci nimic care va tine in timp.Gateste ceva simplu, important e gestul.Alta idee ar fi sa-i faci o perna personalizata sau du-l undeva si da-ti-va cu parasuta. Idei sunt multe, tu ar trebui sa stii cel mai mult ce-i place, daca e pasionat de motoare du-l la niste spectacole de motociclete. Idei sunt multe, tu il cunosti si stii ca-i place. Conteaza si zona in acre stati, daca esti la munte ducetiva la un gratar, invitai prietenii.

| Bloondyna a răspuns:

Poi ceva original me ce am facut noi cu fetele pentru o prietena de a noastra. Am luat un tricou roz(poti sa ei orice culoare vrei tu), si folosind un fel de creion sau lipici special pentru material neam semnat toate, tu poti sa scrii o dedicatie ceva dragut, dar inainte sa scrii pe tricou cu aia exerseaza pe o bucata de material si dupa aia scrii pe tricou si il lasi la uscat cam vreo 2 ore [mai simplu ar fi toate noapteabig grin]. E simplu, inedit si dragutbig grin.

Sau fa un colaj cu pozele voastre impreuna dar maree.SI eu am facut unul dar 30 pe 50 de cm.big grin

| LLO a răspuns:

Bratara de argint happy foarte bine arata day dreaming sau tablou mare happy cu voi 2

| dianaxD a răspuns:

Daca fumeaza, poti sa ii iei o bricheta personalizata.adica pe bricheta sa fie poza cu voilove struck mi se pare foarte cutehappy. daca nu incearca ceva personalizat, sunt foarte frumoase.

| andreea_1432 a răspuns:

Sosete cu degetesmug

| Pufulete_4230 a răspuns:

Intra aici si poate vei gasi ceva pe gustul prietenului tau: www.catman.ro

| Jo. a răspuns:

Un album cu poze cu voi
sau un tricou personalizat cu voi sau cu prietenii lui
sau cd'urile preferate

| ligy a răspuns:

Un tablou cu rama de aur sau argint in care sa fie o poza cu voi doi