| Tropkilla a întrebat:

Buna :* Eu si iubitul meu facem jumatate de an impreuna,tocmai de ziua mea si m-as simti prost sa nu ii iau ceva. Totusi asta e problema,avem gusturi tootal diferite, la muzica, la parfumuri, la haine la orice laughing
Si nu stiu ce sa ii fac cadou, vreau sa fie ceva simbolic, dar sunt lipsita de inspiratie. Ma puteti ajuta? nu vreau raspunsuri gen : o poza cu voi sau cu tine in rama, un ursulet de plus, si chestii de astea.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O carte pe care si-o doreste foarte mult si despre care ati discutat, bilete la un concert sau la o piesa de teatru pe care isi doreste sa le vada.

| Tropkilla explică (pentru Brigaela):

Nu ii place sa citeasca laughing bilete la un concert nu cred ca imi permitlaughing si nici piesele de teatru nu il intereseaza. sad

| Fatamuntilor a răspuns:

Asteapta-te ca el sa te surprinda cu ceva dragut!
Si simplul faptul ca sunteti impreuna poate fi un cadou!

| pietrean a răspuns:

Nu stiu de unde este acest obicei, ca fetele sa fac un cadou,iubitului,daca sarbatoresc o luna, sase, un un de cand s-au cunoscut.
De ce sa te simti prost? Tu trebuie sa fii cea rasfatata, ca fata si el poate sa vina macar cu o floare si nu sa-ti bati capul cu ce sa-i cumperi drept cadou pentru un asemeanea "eveniment".
Asa ca, asteapta TU sa primesti o atentie!

| Tropkilla explică (pentru pietrean):

Ma rasfata, de asta ma simt prost puppy dog eyes

| pietrean a răspuns (pentru Tropkilla):

De asta este barbat, ca sa te rasfete! Asa ca, de ce sa te simti penibil(si nu prost)?

| benga94 a răspuns:

In primul rind ar trebui sa te astepti sa iti cumpere el ceva avand in vedere ca faceti si jumatate de an si e si ziua ta, tu nu prea ai avea ce sa ii cumperi ca fata lui, pentru el sunt multe modalitati, flori etc ca esti fata dar tu lui nu prea ai ce, poti sa iti cumperi ceva sexi si ii faci un cadou seara o partida buna de sex!

| Tropkilla explică (pentru benga94):

Sunt minora iar el are 18 laughing excludem varianta "sex" laughing. Pai eu nu i-am luat mai nimic, si el mereu imi ai cate ceva laughing si vreau sa ii iau si eu

| benga94 a răspuns (pentru Tropkilla):

El la 18 ani iar cam trebuiii.,e problema voastra,depinde ce gen este,daca e mai rebel,dar nu prea cred avand in vedere ca nu faceti treaba aia imi imaginez ca e mai linistit, ai putea sa ii cumperi o ratusca, sau o prajiturica ceva de genu, suculet fara alcol, si varianta sex sa ii dai dupa 24 de ani ca il strici daca ii dai dinainte!

| Tropkilla explică (pentru benga94):

Nu te priveste pe tine ce facem noi, am intrebat foarte serios. Ori imi dai un raspuns normal ori. *** off.
winking

| benga94 a răspuns (pentru Tropkilla):

Nu pot da un raspuns unor copii nebuni laughing)