| mady_2850 a întrebat:

Ce cadou sa-i iau la prietenul meu de craciun? eu ma gandeam la o bratara de aur sau play station 2... dar ma gandeam daca ii iau play station 2 pai i se strica in timp si n-o sa-l mai aibe... aveti si alte idei? as vrea sa-i iau ceva care sa ii ramana amintire de la mine dar in acesi timp daca se poate sa ii fie si util

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

Nu-i lua playstation că nu-l mai prinzi pe la tine dupa aia rolling on the floor

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Cumparai play station 2 ca este baiat si ii va placea acest cadou

Răspuns utilizator avertizat
| OmuVerde a răspuns:

Cadouri utile si chiar eco, gasesti la Greenpeace Romania: http://www.greenpeace.org/romania/shop Gasesti produse noi, care nu se gasesc decat aici -deci cu siguranta vei fi originala si nu te va uita :)

| AlexandruJohnson a răspuns:

Aveţi o fotografie cu voi doi împreună?, dacă da, poţi să pui în ramă o fotografie cu voi, un playstation 2 mi se pare cam exagerat, cu siguranţă îl va bucura, dar dacă eşti 100% sigură că doreşti să i-l cumperi nu te opreşte nimeni, eu aş zice aşa, un crăciun perfect ar fi, o fotofrafie cu voi doi, se va bucura chiar foarte mult dacă ştii tu că te iubeşte, ai încerca să iei o cutie de comboane s-o împartă cu tine, un crăciun împreună cu el sau chiar cu toată familia, lângă un brăduleţ savurând ciocolată fierbinte, vin fiert şi-aşa mai departe, ăsta cred c-ar fi cel mai frumos cadou pentru el, ceva material, încearcăsă-i cumperi un ceas, ceva semnificativ, ceva ce ştii tu că-l va mulţumi, eu cadou, aş primi mai degraba un cadou din inima sufletesc, decât material, dar, alegerea e în mâinile tale, numai bine.

| olteanca a răspuns:

Pai poti sa-i iei o bluza si un parfum playboy si o felicitare in care sa-i zici te iubesc craciun ferit si ce mai vrei tu. fundita?kiss