| Nico_7112 a întrebat:

Prietenul meu pleaca in alta tara pentru 4 luni, si as vrea sa-i fac un cadou, adica vreau ceva mai aparte sa aiba o amintire de la mine happy
Aveti vreo idee?
Funda

4 răspunsuri:
| Mirrruna a răspuns:

Eu iti sugerez sa alegi ceva simbolic, poate facut chiar de tine, este mult mai de efect. Daca'i cumperi ceva super-scump nu cred ca va avea vreo valoare sentimentala. Cred ca ar fi foarte dragut sa ii dai un borcanas pe care sa scrii: "O suta de lucruri pentru care te iubesc" si inauntru vei pune 0 suta de biletele pe care vei scrie lucruri cute. Sau ai putea sa faci mai multe pliculete(eventual sa le lipesti pe toate pe un carton ca sa nu se piarda) si pe fiecare sa scrii lucruri in genul: "Deschide cand esti trist", "Deschide cand iti e dor de mine" etc etc. Inauntru vei pune biletele pe care sa'i scrii mesaje mesaje care sa'l binedispuna si sa'l faca fericit.
O alta idee ar fi sa'i dai un ursulet sau orie alt animalut de plus de'al tau la care tii foarte mult, astfel, mereu va avea la el o parte din tine.

| Georgemy2 a răspuns:

Scrie pe asfalt Te Iubesc si pune-l sa se urce undeva la inaltime sa vada laughing)

| IuliiMD a răspuns:

Pai poti sa imprimi o poza cu tine sau cu voi 2 pe o perna in forma de inimioara..Asta costa cam 40ron si o sa fie langa tine in fiecare noapte :*

| Medeea94 a răspuns:

Bună, Nico_7112! După părerea mea, cred că cel mai bine ar fi să îi faci un videoclip prietenului tău cu poze cu voi doi mai demult, chiar și imagini mai recente. Îl poți face pe FLIPAGRAM pe telefon și este foarte OK, poți încerca