| mady_2850 a întrebat:

Ce cadou sa-i iau lui prietenul meu de creciun? stam de un an in aceias casa si nu am nici o idee ce ii pot lua... badgetul meu este de 120euro.as vrea sa-i iau ceva care sa aiba amintire de la mine (aunl trecut ia-m luat bratara)
ceva idei?

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Creciun? rolling on the floor

| OmuVerde a răspuns:

Poti sa ii iei un cadou ecologic de la Greenpeace Romania:http://www.greenpeace.org/romania/shop un breloc sau un tricou, ori pixuri din hartie si plastic reciclat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai putea lua ceva din otel inoxidabil, de pe www.meco-steel.ro