| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Buna tuturor!
Am si eu nevoie de niste pareri ce as putea sa ii iau la un baiat ceva ca sa aiba amintire de la mine, el mi-a luat mie o bratara si un inel de argint si normal ca e frumos ca si eu sa ii iau ceva.Insa chiar nu am idee.
Voi asa cand le faceti cate un cadou la partenerul/partenera ce le luatibig grin

Răspuns Câştigător
| criss86 a răspuns:

Sau ai putea sa-i cumperi un portofel din piele si in el sa pui si o poza cu tine( mie asta mi-a luat fostabig grin) si mi-a placut f mult...(si acum mai am poza in portofel...chiar daca nu mai suntem impreuna de vreo 3 luni :-) )

2 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un ceas :d

| Pupily92 a răspuns:

Poti sa-i iei si tu o bratara, o curea faina. daca e fumator, o bricheta cu zodia lui, sau un ursuletz mare. happy