| Miru07 a întrebat:

Ce cadouri ati primit de Craciunul din 2011? Stiu ca e tarziu sa va intreb, dar Craciunul se apropie si vreau sa cumpar ceva pentru rude si apropiati, deci plizz help me! happy

Răspuns Câştigător
| heyromania a răspuns:

Eu le-am facut poze mai demult si le-am dat atunci. Erau digitale le-am developat si am ales o rama care se asorteaza. Ce poate fi mai frumos decat sa vezi cat de tineri erau toti, sau ce mici erau unii copii. Chiar si poze vechi poti sa pui.Dar asigura-te ca nu le au pozele si ei. Poti sa le adaugi cate o cutie de bomboane si le pui intr-o soseta speciala de craciun.Se gaseste pe la magazine.

2 răspunsuri:
| ciuuucalaaata a răspuns:

Pai daca esti mai sentimentala de fel ai putea sa le faci ceva de mana...o scrisoare iar daca doresti neaparat sa cumperi ceva ghideazate dupa personalitatea fiecaruia si astfel vei alege cadourile potrivite smug

| Miru07 explică (pentru ciuuucalaaata):

Ms., foarte bue ideile! big grin