| Ionut_1075 a întrebat:

Vine Craciunul si vreau sa fac cadouri familei mele big grin Am gasit cadou pentru sora si fratele meu si nu stiu ce sa le cumpar mamei si tatei.
Please help me!
Dau fundita!

3 răspunsuri:
| justme2846 a răspuns:

Eu le cumpar de la Avontongue.mama bijuterii sau cum se mai spune acum bijuurilaughing si lui tati'batting eyelashespentru ingrijire personala sau parfumuritongue

| spidy a răspuns:

Pai si eu ma confrrunt cu aceeasi problema.pentru tata am rezolvat o trusa de scule dar pentru mama chiar nu stiu. uite un sfat ia ceva simbolic de craciun daca nu ai idei

| anamarya_7801 a răspuns:

A pai depinde cesi doresc fiecare mamei poate o bluza, un parfum etc. chestii pentru femei