| terner a întrebat:

Ce camera foto sa aleg intre Panasonic DMC-S1EP, Canon A2200, Fuji JX300 si Olympus mju 5010? Intre acestea m-as decide dar fiind destul de incepator in privinta camerelor foto sper sa gasesc ajutor aici. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa alegi Canon (am comparat caracteristicele intre ele, si Canon le are mai bune). Ia in considerare ca cele mai bune camere dupa Leica sunt cele Canon).Si ti-as mai recomanda sa iti iei camera semi-profesionala, sa ai poze cu adevarat bunehappy Fuunda big grin:*