| nico_deea a întrebat:

Ce camera foto sa cumpar? Vreau sa fie usor de folosit

Răspuns Câştigător
| CAsToReL a răspuns:

Nu cred ca exista nici un produs pe piata care se bate in piept ca ar fi cel mai greu de folosit. Toate incearca sa fie foarte usor de folosit. Gandeste-te la mai multe criterii inainte sa cati. Fixeaza-ti un buget. Gandeste-te cat de des faci poze. Cu cate din functiile prezentate in descrierea tehnica esti familiara? Cat de dispusa esti sa inveti ce sunt ele si la ce iti folosesc? Ce vrei de la o camera? Sa fie colorata, sa fie subtire, sa fie ieftina, sa fie trendy, sa faca poze FOOOARTE bune etc. Apopo de raspunsul lui pupimik Canon sunt foarte bune... trebuie urmat un PENTRU CA? Canon au camere de la 50E la 40.000E, nu cred ca cele mai scumpe sunt chiar asa usor de folosit...nu?

1 răspuns:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Cele de la Canon sunt foarte bune...si in plus...usor de folositbatting eyelashes