| Mykymu a întrebat:

Hey! Ma gandeam sa-mi cumpar o camera foto DSLR si imi permit una de doar 1.400 lei. Intrebarile mele sunt pentru cei care detin una... Sunt usor de folosit? Sunt usor de intretinut? Am citit multe articole pe net unde spunea ca sunt foarte usor de folosit, insa vreau sa aud ce spun cei care le folosesc mai des. Chiar merita sa-mi iau una? Multumesc celor care vor raspunde. FUNDA!

1 răspuns:
| Gandila_Ecaterina_1998 a răspuns:

Sunt foarte uşor se folosit şi de asemenea şi de întreținut. Merită toți banii mai ales dacă eşti pasionat.