| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o camera foto digitala. Ce-mi sugerati si daca este pe net dati-mi un link?

Răspuns Câştigător
| Just Kiddin' a răspuns:

Eu am Sony w80, desi am vrut w85 si sunt foarte multumita. acum 2 ani m-a costa 800 lei. asta in cazul in care nu vrei sa fii "cea mai cea" profesionista. sunt camere Canon sau Nikon ce depasesc 2000 lei si sunt foarte bune, dar, repet, asta in cazul in care vrei sa ai niste fotografii cu adevarat profesioniste. big grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Samsung e o marca buna sau vezi bine o marca japoneza ca alea au viata lunga

| Flash a răspuns:

Orice Canon/Nikon daca nu spui ce bani ai cum sa-ti recomand ceva?
Camerele incep de la 4-500 de lei pana pe la 1000-1500 de euro

| Ioana1984 a răspuns:

Buna eu am de la Panasonic -Lumix, si e super si nu costa o avere.
www.panasonic.ro Bafta