| Ondine a întrebat:

Ce credeti de o tableta pentru desen? Vorbesc in special cu cei care stiu despre ce este vorba. Imi puteti spune va rog, cam cum merge si cat costa, de la ce firma, cateva informatii? Vreau sa cumpar una cand voi avea ocazia dar nu stiu sigur daca merita. Merci tuturor caredau un raspuns bun.

1 răspuns:
| DrunkenRat a răspuns:

Eu vreau sa-mi achizitionez una, insa nu in perioada liceului. Am nevoie de o tableta in special pentru picturile in photoshop. Majoritatea tabletelor 'bune' sunt de la 4, 5 milioane in sus (lei vechi)... sunt bune in special cele de la Wacom.