| Alyn990 a întrebat:

Salut.
Vreau sa imi cumpar si eu o tableta Serioux S101Tab si nu stiu daca este buna sau nu.
Imi puteti da si mie cateva sfaturi va rog.
Merge pe cartela?

1 răspuns:
| gabriella12 a răspuns:

Tableta pare buna la inceput. Ideala chiar. Compacta, accesibila, dar dupa un timp de intrebuintare începe sa meargă foarte greu si se blochează foarte des. Aceasi tableta am si eu si acum vreau sa îmi iau alta. Iti recomand Samsung sau Apple, gasesti tablete foarte bune la aceste mărci. Chiar daca pretul este un pic mai ridicat, merita fiecare banut in plus, te asigur.