| wizard_cristi a întrebat:

Ce culori sunt anul acesta la moda pentru bradul de Craciun? Am intrat in spiritul sarbatorilor si vreau sa-mi cumpar ornamente.

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Eu am vazut ca se poarta bradul negru artificial cu ornamente visinii. Cam straniu nu?

7 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Negru in asteptarea crizei financiare care ne va lovi dupa Sarbatori si alb ca sa nu fie prea mohorat, totusi, bradul. Spuneti ce vreti mie mi se pare stupid... Dar ma rog asa e moda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb si negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu culorile sunt negru si alb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Argintiu si negru.

| potpal a răspuns:

Alb si negru, am vazut saptamana asta la stiri.

| chery a răspuns:

Alb si negru...La moda mai sunt ornamentele din lemn!

| didona a răspuns:

Eu am facut in anii trecuti un brad de..inlemneai. Numai cu bleu, argintiu si albastru - ca si cum ar fi fost Craiasa Zapezilor. De-abia astept sa repet ornarea si anul acesta.